Келих Chateau, приємна компанія, інтрига і азарт ... Цей неперевершений дух гри джентельменів. Відтепер спортивний покер у Вас вдома!

Покер - спортивно-інтелектуальна гра, що не знає кордонів

Покер - це офіційний вид спорту в багатьох країнах світу.
Спортивний покер - це інтелектуальна гра, в якій гравці змагаються один з одним, за затвердженими в установленому порядку правилами, в умінні, майстерності прораховувати різноманітні ймовірності і шанси, оцінювати тактику і стратегію гри супротивника.

pok

Пишіть нам на Email: poker-house@repose.com.ua і грайте в живий покер!

Професійні дилери проведуть ігри у Вашому домі, офісі, на барбекю. Зі спортивним покером на Вас чекають найкращий випускний, корпоратив, бізнес-зустріч, парубоцька вечірка і навіть весілля.
Гра в покер – це найкращий відпочинок для великої компанії і можливість отримання корисних і приємних контактів.

Наші розцінки:

poke

 

Від 1000 грн. – одна година гри
Від 1800 грн. – дві години гри
Від 2300 грн – три години гри
Від 2800 грн. – чотири години гри
Від 3300 грн. – п’ять годин гри.

 

Максимальна кількість гравців за столом – 10. Таким чином за пятигодинну гру в живому покерному турнірі Ви заплатите лише 330 грн. з особи!!!
* 30 відсотків – обов'язкова передоплата + за межами м. Києва транспортні витрати приймаюча сторона бере на себе.

Ми працюємо з дилерами кращих покерних клубів Києва

Разработана совместно с Ext-Joom.com - шаблоны для Joomla

Правила гри в покер

       1  2  3  4  5

       6  7  8  9  10

Покер – це загальна назва багатьох карткових ігор, в яких гравці роблять ставки в залежності від сили своїх карт. В покері використовується термін «банк», який складається зі ставок гравців. Цей банк виграє гравець, який зібрав найкращу комбінацію під час розкриття карт або зміг зробити таку ставку, яка змусила всіх опонентів спасувати.

Всі покерні ігри починаються з того, що ставляться певні обов’язкові ставки, за які й змагаються гравці. В Семикартковому Стаді існує навіть два типи обов’язкових ставок: анте та бринг-ін. В інших іграх обов’язковими ставками є маленький та великий блайнди (а інколи й анте). В будь-якому різновиді покеру гравці роблять ставки, виконуючи одну з наступних дій:
1. ЧЕК - якщо в поточному раунді торгівлі не було ставки, то гравець може сказати «чек». Після цього хід переходить до наступного гравця, який знаходиться за годинниковою стрілкою від гравця. Чек не означає відсутність зацікавленості в банку, а тільки відсутність бажання зробити ставку. Якщо всі активні гравці в поточному раунді торгівлі сказали чек, то цей раунд вважається завершеним.
2. БЕТ - якщо в поточному раунді торгівлі не було ставки, то гравець має право зробити «бет», тобто поставити ставку. Якщо гравець робить ставку, то наступний гравець (та інші гравці) можуть спасувати, зробити рейз або кол.
3. ПАС - означає відмову від боротьби за банк. Гравець, який спасував, не має права та не зобов’язаний ставити подальші ставки в поточній роздачі, але й не може виграти.
4. КОЛ - якщо в поточному раунді торгівлі були ставки, то гравець може сказати «кол». Це означає, що гравець повинен поставити в банк ставку, що дорівнює ставці, яку зробив попередній опонент.
5. РЕЙЗ - якщо в поточному раунді торгівлі були ставки, то гравець може сказати «рейз». Це означає, що гравець спочатку повинен зрівняти попередню ставку, а потім поставити ставку більше. Всі інші гравці повинні зрівняти цю ставку або зробити ще рейз ще раз («ре-рейз») для того, щоб залишатись в банку.

Під час кожного раунду торгівля триває, доки всі ставки активних гравців зрівняються (якщо ставок не було, то раунд торгівлі закінчується, коли кожен з гравців зробив чек). Коли раунд торгівлі закінчується, то починається новий раунд торгівлі або роздача завершується.
Коли в останньому раунді торгівлі було зрівняно остання ставка або рейз, відбувається «шоудаун» - відкриття карт. Саме тоді визначається гравець переможець роздачі, оскільки гравці один за одним показують свої карти. Це також трапляється тоді, коли гравець робить ставку або рейз, а жоден з активних гравців не наважується зробити кол і пасує. В такому випадку банк виграє гравець, який зробив останню ставку.

Щоб почати грати в Техаський Холдем, слід вивчити його правила. У цій грі кожному з гравців роздається по дві карти (їх називають «кишенькові карти»), які належать тільки йому одному. Також на столі відкриваються п'ять загальних карт. Всі гравці використовують ці карти разом зі своїми кишеньковими картами, щоб зібрати найкращу покерну комбінацію з п'яти карт. В Холдемі гравець може використати будь-які з семи доступних йому карт для утворення п’ятикарткової комбінації, використовуючи жодної, одну або дві кишенькові карти.

Чотири основні варіанти Техаського Холдему відрізняються один від одного правилами ставок:
• Техаський Холдем з фіксованим лімітом. На кожному раунді торгівлі діють спеціальні обмеження на розмір ставок.
Безлімітний Техаський Холдем. Гравець може поставити усі фішки, що є перед ним на столі.
• Техаський Холдем з пот-лімітом. Розмір ставок обмежений розміром банку.
Змішаний Техаський Холдем. У грі змінюються раунди гри з фіксованим лімітом та з пот-лімітом.

В Холдемі маркер, що називається «батон» або «кнопка дилера» позначає гравця, який є номінальним дилером під час кожної роздачі. Перед початком роздачі гравець, що знаходиться першим за годинниковою стрілкою від батона, ставить «маленький блайнд», першу обов’язкову ставку. Гравець, який знаходиться за годинниковою стрілкою від маленького блайнда, ставить «великий блайнд», який зазвичай вдвічі більший за маленький блайнд. Розмір блайндів може відрізнятись в залежності від рівня та структури ставок.

В іграх з фіксованим лімітом великий блайнд дорівнює маленькій ставці, а маленький блайнд зазвичай вдвічі менший за великий блайнд, але може бути більшим в залежності від ставок. Наприклад, в грі $2/$4 з фіксованим лімітом маленький блайнд дорівнює $1, а великий блайнд - $2. В іграх $15/$30 з фіксованим лімітом маленький блайнд складає $10, а великий - $15.
В іграх з пот-лімітом та безлімітних варіаціях назву гри позначають в залежності від розміру блайндів (наприклад, гра $1/$2 омаха хай-лоу має маленький блайнд $1, а великий - $2).
В залежності від структури гри, кожен з гравців може бути зобов’язаний ставити в банк «анте» (іншу обов’язкову ставку, що зазвичай менша за блайнди та ставиться усіма гравцями).

Спочатку гравці отримують по дві закриті карти. Ставки відбуваються за годинниковою стрілкою, починаючи з гравця «під прицілом» («under the gun», який знаходиться відразу за годинниковою стрілкою від великого блайнду).

В Холдемі, як і в інших різновидах покеру, гравці можуть зробити «пас», «чек», «бет», «кол» або «рейз». Доступні дії залежать від дій попередніх гравців. Кожен гравець завжди має можливість сказати «пас» - це означає відмовитись від участі в роздачі, скинути карти та втратити право на гроші в банку. Якщо ніхто з гравців не зробив ставку, то гравець може сказати «чек» (не ставити ставку, але зберегти свої карти) або зробити ставку. Якщо гравець зробив ставку, то наступні гравці можуть спасувати, зробити кол або рейз. Сказати «кол» означає зрівняти попередню ставку іншого гравця. Зробити «рейз» означає не тільки зрівняти ставку, але й збільшити її.

Омаха - це цікава гра, яка розвинулась з техаського холдему. Кожен з гравців отримує по чотири закриті ("кишенькові") карти, які може використовувати тільки він. Потім на "борді" відкривається п'ять загальних карт. В омасі для створення найкращої п'ятикарткової комбінації усі гравці повинні використати рівно три загальні карти та рівно дві кишенькові карти. Не більше і не менше.

Різновиди омахи:
Пот-ліміт омаха. Розмір ставки обмежений розміром банку (наприклад, $100 в банк розміром $100). Це найбільш популярний різновид омахи.
Безлімітна омаха. Гравець може поставити усі фішки, що є перед ним на столі.
• Омаха з фіксованим лімітом. На кожному раунді торгівлі діють спеціальні обмеження на розмір ставок.

Правила омахи залишаються незмінними для кожної з лімітованої, безлімітної та пот-ліміт варіацій гри за декількома виключеннями:

Пот-ліміт омаха

Мінімальна ставка в пот-ліміт омасі дорівнює великому блайнду, але гравці завжди можуть зробити будь-яку ставку, що не перевищує поточний розмір банку.

Розмір рейза повинен щонайменше дорівнювати попередній ставці або розміру попереднього рейза в цьому ж раунді Наприклад, перший гравець ставить $5, а другий гравець повинен зробити рейз щонайменше на $5 (розмір ставки $10).

Максимальний рейз дорівнює розміру банку, який визначається як сума поточного розміру банку, активних ставок гравців та суми, яку гравець повинен додати, щоб зробити кол.

В пот-ліміт омасі не існує обмежень на кількість рейзів.


Безлімітна омаха

Мінімальна ставка в безлімітній омасі дорівнює великому блайнду, але гравці завжди можуть поставити будь-яку ставку, навіть усі свої фішки.

В безлімітній омасі розмір рейза повинен щонайменше дорівнювати попередній ставці або розміру попереднього рейза в цьому ж раунді. Наприклад, перший гравець ставить $5, а другий гравець повинен зробити рейз щонайменше на $5 (розмір ставки $10).

Максимальний рейз - розмір вашого стека (усі ваші фішки на столі).

В безлімітній омасі не існує обмежень на кількість рейзів.


• Омаха з фіксованим лімітом

Ставки в омасі з фіксованим лімітом мають заздалегідь визначену структуру. Пре-флоп та на флопі розмір усіх ставок та рейзів дорівнює великому блайнду. На торні та ривері розмір ставок зростає вдвічі. В омасі з фіксованим лімітом кожен з гравців в кожному з раундів може зробити до чотирьох ставок. Сюди входять (1) ставка, (2) рейз, (3) ре-рейз та (4) кеп (останній рейз).

Завдяки своїм надзвичайно великим банкам у всьому світі набула шаленої популярності омаха хай-лоу (яку також називають "омаха 8-або-краще"). Кожен гравець в омасі хай-лоу отримує по чотири закриті ("кишенькові") карти, які належать лише йому. Потім на "борді" відкривається п'ять загальних карт. Для створення найкращої п'ятикарткової комбінації гравці повинні використати рівно три з п'яти загальних карт у поєднанні з рівно двома кишеньковими картами. Банк ділиться між кращою хай-комбінацією та кращою лоу-комбінацією. Звідси й назва гри "омаха хай-лоу". Для створення хай- та лоу-комбінацій можна використовувати різні карти, але ви повинні використати рівно дві карти кишенькові для кожної з комбінацій - не більше і не менше.

В омасі хай-лоу існує умова "8-або-краще", згідно якої лоу-комбінація повинна складатись з п'яти різних карт не старше вісімки, щоб претендувати на лоу-частину банку. Лоу-комбінації в омасі хай-лоу визначаються точнісінько так, як і в 7-картковому стаді хай-лоу. Якщо немає лоу-комбінації, весь банк виграє хай-комбінація.
Для визначення старшинства лоу-комбінацій в омасі хай-лоу використовується система "Від туза до п'ятірки" або "Каліфорнія". Стріти та флеші не впливають на силу лоу-комбінації, а тузи в лоу-комбінації завжди вважаються найменшою картою, тому найкраща можлива лоу-комбінація – це "колесо": 5, 4, 3, 2, A. Для того, щоб допомогти вам розібратись із старшинством лоу-комбінацій, нижче представлений приклад, в якому лоу-комбінації розташовані від найслабкішої (№1, дуже рідко буде вигравати лоу-частину банку) до найсильнішої (№10, непереможна):
1. 8, 7, 6, 5, 4
2. 8, 7, 6, 5, 3
3. 8, 6, 4, 2, A
4. 8, 4, 3, 2, A
5. 7, 6, 5, 4, 2
6. 7, 6, 5, 2, A
7. 7, 5, 4, 3, 2
8. 6, 5, 4, 3, 2
9. 6, 4, 3, 2, A
10. 5, 4, 3, 2, A

Пам'ятайте, що лоу-комбінація завжди оцінюється від старшої карти до молодшої. Тому, наприклад, комбінація №9 називається "шість-лоу", оскільки її найбільша карта є шісткою. Комбінація №5 називається "сім-лоу", а комбінація №1 – "вісім-лоу". Покерна мова дає можливість розрізняти близькі лоу-комбінації. Так комбінація №9 матиме назву "шість-чотири-лоу", і вона є кращою за комбінацію №8 – "шість-п'ять-лоу".
Також пам'ятайте, що стріти та флеші не впливають на силу лоу-комбінації, тому лоу-комбінація, яка є одночасно стрітом або флешем може бути достатньо потужною, щоб виграти як хай-, так і лоу-частини банку. Це називається "скуп".

Автор : btamedia